KARAACER: EN DÜŞÜK BELEDİYE İŞÇİSİ MAAŞI NET 35.000 TL OLACAK

Dünya 05.03.2024 - 18:10, Güncelleme: 05.03.2024 - 18:10 9218+ kez okundu.
 

KARAACER: EN DÜŞÜK BELEDİYE İŞÇİSİ MAAŞI NET 35.000 TL OLACAK

Aksaray siyaseti artarak kızışıyor, vaadler birbirinden fazla , İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER, Noter onaylı imzalamış olduğu taahhütname İle Aksaray Belediyesi’nde en düşük işçi maaşının net 35.000 TL yapacağının müjdesini verdi.

KARAACER: EN DÜŞÜK BELEDİYE İŞÇİSİ MAAŞI NET 35.000 TL OLACAK      İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER, Noter onaylı imzalamış olduğu taahhütname İle Aksaray Belediyesi’nde en düşük işçi maaşının net  35.000 TL yapacağının müjdesini verdi.     Aksaray Belediyesinde hiçbir çalışanın mağdur edilmeyeceğini belirten İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER,  Belediye çalışanlarına yönelik Seçim çalışmaları sırasında verdiği sözleri resmileştirmek amacıyla noter onaylı taahhütname imzalayarak kamuoyuna açıkladı.   İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER, noter onaylı imzalamış olduğu taahhütname de seçilmesi durumunda uygulamayı planladığı politikaları ve vaatlerini içeriyor.    7 maddeden oluşan noter onaylı taahhütname şu şekilde:                                                    TAAHHÜTNAME  31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler sonucunda önce ALLAH ’ ın izni Sonra Aksaraylı Hemşerilerimizin takdiri ile Aksaray Belediye Başkanı seçildiğim takdirde;   1- Hiçbir Aksaray Belediyesi çalışanını işten çıkarmayacağım. 2- Hiçbir Aksaray Belediyesi çalışanının keyfi olarak görev yerini ve Sorumluluğunu değiştirmeyeceğim.   3- Aksaray Belediyesi’nde en düşük işçinin maaşını 35.000 TL yapacağım. 4- Aksaray Belediyesi çalışanlarımızın mesai ücretlerini zamanında  Ödeyecek ve sosyal haklarını eksiksiz karşılayacağım.   5- Aksaray Belediyesi’ne mevsimlik işçi statüsünde işe alınıp 12 ay boyunca Çalıştırılan işçilerimizi daimi işçi statüsüne alınacağım.   6- Aksaray Belediyesi çalışanlarının yemek ücretlerini devletin belirlediği  rakamın altında bırakmayacağım. 7- Aksaray Belediyesi ile Sendikalar arasında yapılacak olan Toplu iş sözleşmelerinde enflasyon farkını sözleşmeye dahil edeceğim.  Yukarıda belirtilen 7 adet maddeyi, 5 yıllık Belediye Başkanlığı görevim süresince eksiksiz yerine getireceğimi , Aksaraylı hemşerilerimizin huzurunda kabul, beyan ve taahhüt ediyorum.    Görev sürem sonunda bu taahhütlerimi yerine getiremediğim takdirde bir sonra ki dönem için aday olmayacağımı beyan eder, Aksaraylı hemşerilerime   söz veririm.    İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER’in Belediye çalışanlarına yönelik noter onaylı taahhütnamesi, seçmenlere olan sorumluluğunu ve vaatlerini yerine getirme kararlılığını göstermek açısından önemli bir adım olarak değerlendirildi  
Aksaray siyaseti artarak kızışıyor, vaadler birbirinden fazla , İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER, Noter onaylı imzalamış olduğu taahhütname İle Aksaray Belediyesi’nde en düşük işçi maaşının net 35.000 TL yapacağının müjdesini verdi.

KARAACER: EN DÜŞÜK BELEDİYE İŞÇİSİ MAAŞI NET 35.000 TL OLACAK 

 

 

İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER, Noter onaylı imzalamış olduğu taahhütname İle Aksaray Belediyesi’nde en düşük işçi maaşının net  35.000 TL yapacağının müjdesini verdi.  

 

Aksaray Belediyesinde hiçbir çalışanın mağdur edilmeyeceğini belirten İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER,  Belediye çalışanlarına yönelik Seçim çalışmaları sırasında verdiği sözleri resmileştirmek amacıyla noter onaylı taahhütname imzalayarak kamuoyuna açıkladı. 

 İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER, noter onaylı imzalamış olduğu taahhütname de seçilmesi durumunda uygulamayı planladığı politikaları ve vaatlerini içeriyor. 

 

7 maddeden oluşan noter onaylı taahhütname şu şekilde:

                                                   TAAHHÜTNAME 

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler sonucunda önce ALLAH ’ ın izni

Sonra Aksaraylı Hemşerilerimizin takdiri ile Aksaray Belediye Başkanı seçildiğim

takdirde;

 

1- Hiçbir Aksaray Belediyesi çalışanını işten çıkarmayacağım.

2- Hiçbir Aksaray Belediyesi çalışanının keyfi olarak görev yerini ve

Sorumluluğunu değiştirmeyeceğim.

 

3- Aksaray Belediyesi’nde en düşük işçinin maaşını 35.000 TL yapacağım.

4- Aksaray Belediyesi çalışanlarımızın mesai ücretlerini zamanında 

Ödeyecek ve sosyal haklarını eksiksiz karşılayacağım.

 

5- Aksaray Belediyesi’ne mevsimlik işçi statüsünde işe alınıp 12 ay boyunca

Çalıştırılan işçilerimizi daimi işçi statüsüne alınacağım.

 

6- Aksaray Belediyesi çalışanlarının yemek ücretlerini devletin belirlediği 

rakamın altında bırakmayacağım.

7- Aksaray Belediyesi ile Sendikalar arasında yapılacak olan Toplu iş sözleşmelerinde enflasyon farkını sözleşmeye dahil edeceğim. 

Yukarıda belirtilen 7 adet maddeyi, 5 yıllık Belediye Başkanlığı görevim süresince eksiksiz yerine getireceğimi , Aksaraylı hemşerilerimizin huzurunda kabul, beyan ve taahhüt ediyorum.

 

 Görev sürem sonunda bu taahhütlerimi yerine getiremediğim takdirde bir sonra ki dönem için aday olmayacağımı beyan eder, Aksaraylı hemşerilerime

 

söz veririm. 

 

İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER’in Belediye çalışanlarına yönelik noter onaylı taahhütnamesi, seçmenlere olan sorumluluğunu ve vaatlerini yerine getirme kararlılığını göstermek açısından önemli bir adım olarak değerlendirildi

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve aksaraywebtv.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.